OK! Časopis
Helloooooo, Reganje ili Loganje Wink
OK! Časopis
Helloooooo, Reganje ili Loganje Wink
OK! Časopis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OK! Časopis

Forum o časopisu OK!... Regajte se ako: volite ovaj časopis, čitate ga i njegov ste veliki fan... Ako imate problema kontaktirajte glavnu adminicu koja se na forumu zove MeLy MaWa LuDaChA
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 BILJEŽNICA STRAVE

Go down 
Autor/icaPoruka
boobear123
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati
boobear123


Broj postova : 2
Join date : 26.06.2013

BILJEŽNICA STRAVE Empty
PostajNaslov: BILJEŽNICA STRAVE   BILJEŽNICA STRAVE I_icon_minitimeuto srp 30, 2013 4:01 pm

U naš razred ide djevojčica po imenu Luna. Vrlo je povućena i tiha,a sa sobom uvijek nosi crnu bilježnicu. Jednom smo moja prijateljica i ja zavirile u nju. Na prvoj je stranici bila slika dječaka kako leži u bolničkom krevetu, tada sam se sjetila Filipa, dječaka koji je umro od raka. Na sljedečoj je stranici bila žena koja leži u lokvi krvi, shvatila sam da je to kuharica iz naše škole koja se ubila, u kutu papira sam vidjela datum po kojem ispada da je nacrtala tu sliku mjesec dana prije nego što se to dogodilo. Sljedeću stranicu nisam htjela otvoriti jer sam imala osijećaj da ću vidjeti sebe zagrljenu užetom oko vrata. Tu noć nisam mogla zaspati jer sam imala neki čudan osijećaj, odjednom sam ćula vrisak i cijelu noć sam se tresla od straha. Ujutro sam pitala sestru dali je ćula kakav vrisak, rekla ja da nije ništa ćula. Za vrijeme nastave vidjela sam da je Luna u svoju bilježnicu nacrtala glavu iz koje se vidi ruka. Pod odmorom je Lana pozvala mene i još neke cure i dečke iz razreda na piđama party, i naravno da sam pristala doći. Na partyu smo gledali horor, odlućili smo se za film "Kletva". Dok smo gledali film imala vrlo ćudan i jezivi osjećaj ko da je osim nas još netko u prostoriji, i nekim ćudom u filmu je prikazana scena koju je Luna nacrtala u svoju bilježnicu. Nakon filma smo otišli spavati, tu noć sam sanjala onu scenu kada se iz glave vidi ruka, ubrzo sam se probudila, a kada sam se okrenula vidjela sam Lunu obješenu, ćula sam jezivi smijeh, Luna je imala otvorene oći i smiješak na licu, poćela sam vrištati iz sveg glasa. Produdila sam se u bolnici, prijateljica mi je rekla da sam odjednom poćela vrištati u snu i da su me pokušali probuditi, ali nisu uspijeli. Od te noći nikad više nisam vidjela Lunu. Jel moj sam bio stvaran? Je li se Luna zaista objesila?
[Vrh] Go down
 
BILJEŽNICA STRAVE
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
OK! Časopis :: OK! :: Zona Sumraka-
Forum(o)Bir: