OK! Časopis
Helloooooo, Reganje ili Loganje Wink
OK! Časopis
Helloooooo, Reganje ili Loganje Wink
OK! Časopis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OK! Časopis

Forum o časopisu OK!... Regajte se ako: volite ovaj časopis, čitate ga i njegov ste veliki fan... Ako imate problema kontaktirajte glavnu adminicu koja se na forumu zove MeLy MaWa LuDaChA
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

  LIFT

Go down 
Autor/icaPoruka
Andrea Sparavalo
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 1
Join date : 16.10.2013

                                                      LIFT Empty
PostajNaslov: LIFT                                                         LIFT I_icon_minitimesri lis 16, 2013 1:21 pm

Taj dan moj brat Vedran i moje drugarice Hana i Selma smo izašli vani.Dugo vremena smo se igrali.Polako je padao mrak.Selma je imala psića Flekicu.Rekla je da je vrijeme da ga izvede u večernju šetnju.Nismo smjeli Selmu samu pustiti noću da ode po Flekicu,pošto je ta zgrada bila jako mračna i stara,i govorilo se da se dešavaju čudne stvari.Zato smo svi zajedno krenuli.Hana i ja smo odlučile da nakon ovolike igre je najbolje otići liftom.Ali Vedran i Selma nisu htjeli,pa su se penjali šest spratova.Međutim kada smo Hana i ja ušle u lift on je išao sporije nego kada je dolazio.Malo smo se zabrinule,a onda smo se smijali našim šalama.Ali tada su se počele dešavati čudne stvari.Lift je stajao i otvarao vrata na svakom spratu,iako tamo nije bilo nikog.Od straha nismo smjele izaći,već smo čekale šesti sprat.Kasnije smo vidjele da smo mogle jednostavno krenuti sa Vedranom i Selmom,nego da doživljavamo ono čemu se nismo ni najmanje nadale.Odjednom je lift stao,ali ovaj put je stao između petog i šestog sprata i nije otvorio vrata.Prvo smo pritiskale sve dugmiće,ali ništa nije pomoglo.Vrištale smo i vrištale.U tom trenutku smo se umorile i sjele.Nismo znale šta da radimo,jer nam je to bio prvi put da se zaglavimo u liftu.Osmjeh na licu se vidjeo čim su Vedran i Selma došli.Pošto je tu Selma živjela pozvala je svog tatu da nas izbavi iz lifta.Uspjele smo izaći.Jedina posljedica tog događaje je bio strah od tog lifta kao i od svakog drugog.Već godinama Hana i ja ga se pokušavamo riješiti,ali nam ne uspjeva.
                                               Andrea Sparavalo,Sarajevo Smile
[Vrh] Go down
 
LIFT
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
OK! Časopis :: OK! :: Zona Sumraka-
Forum(o)Bir: