OK! Časopis
Helloooooo, Reganje ili Loganje Wink
OK! Časopis
Helloooooo, Reganje ili Loganje Wink
OK! Časopis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OK! Časopis

Forum o časopisu OK!... Regajte se ako: volite ovaj časopis, čitate ga i njegov ste veliki fan... Ako imate problema kontaktirajte glavnu adminicu koja se na forumu zove MeLy MaWa LuDaChA
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 OPSJEDNUTA

Go down 
Autor/icaPoruka
boobear123
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati
boobear123


Broj postova : 2
Join date : 26.06.2013

OPSJEDNUTA Empty
PostajNaslov: OPSJEDNUTA   OPSJEDNUTA I_icon_minitimesri lip 26, 2013 7:10 pm

Kada mi je mama umrla, moj tata, brat i ja odselili smo se na jedno imanje u blizini jednog malog gradića. Ja i moj brat odlučili smo otići u gradić i upoznati ostalu djecu s kojom će mo možda ići u školu. Naišli smo na jednu grupu djece. Kada samo im rekli da smo se odselili na jedno imanje u blizini počeli su nas gledati kao da smo svjetsko čudo. Tada su nam rekli da je prije na tom imanju sa svojim ocem i bratom živjela djevojka po imenu Emma i da je bila opsjednuta. Svakog se jutra se budila umrljana krvlju životinje koju bi te noći ubila, a kasnije se nije ničeg sječala. Jedne noći njezin otac ćuo je plač bebe. Brzo je odjurio na kat i vidio kako Emma guši krvavu lutku. Otac ju je odveo u njezinu sobu i zavezao je lancima. Njezin otac htio je okončati te muke pa je pozvao svećenika da istjera tog zloduha, no nije uspio. Te noći Emma je po zidovima nacrtala sotonske znakove, lubanje i sl. nakon toga je ubila oca i brata, a kasnije je nađena mrtva u šumi. Ja im nisam baš vjerovala pa smo brat i ja krenuli kući. Kada smo tata i ja  se rješavala starog namještaja iz kuće, iza jednog ormara na podu je bio lanac, a na zidu sotonski znak i broj 666. Od tad počele su se događati čudne stvari.
[Vrh] Go down
 
OPSJEDNUTA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
OK! Časopis :: OK! :: Zona Sumraka-
Forum(o)Bir: