OK! Časopis
Helloooooo, Reganje ili Loganje Wink

OK! Časopis

Forum o časopisu OK!... Regajte se ako: volite ovaj časopis, čitate ga i njegov ste veliki fan... Ako imate problema kontaktirajte glavnu adminicu koja se na forumu zove MeLy MaWa LuDaChA

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin

Share | 

pozdrav od lolidraglory :))))) :****

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
lolidraglory
Voliš ga
Voliš ga

Broj postova : 67

PostajNaslov: pozdrav od lolidraglory :))))) :****   sri kol 22, 2012 2:44 pm

hey ja sam lorena imam 12 godina i zivim u slavoniji.....
hobiji:sviranje klavira,citanje ok!-a,rolanje,rukomet,vezilje...
naj igrica:stardoll
normalnost:ja??? nikako....luda sam tristo gradi isto kao i moj razred
caooooooo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
jelena.prlina
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati

Broj postova : 8

PostajNaslov: Re: pozdrav od lolidraglory :))))) :****   sub pro 28, 2013 11:42 pm

Hey ja sam Jelena imam 15 godina i živim u Daruvaru
Hobi : odbojka čitanje ok!-a ...
naj igrica : minecraft
 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
 lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! : Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy 
 What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face
[Vrh] Go down
Korisnički profil

pozdrav od lolidraglory :))))) :****
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.