OK! Časopis
Helloooooo, Reganje ili Loganje Wink
OK! Časopis
Helloooooo, Reganje ili Loganje Wink
OK! Časopis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OK! Časopis

Forum o časopisu OK!... Regajte se ako: volite ovaj časopis, čitate ga i njegov ste veliki fan... Ako imate problema kontaktirajte glavnu adminicu koja se na forumu zove MeLy MaWa LuDaChA
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Zona Sumraka

Go down 
+29
NIKICA XDD
milicamimi24@hotmail.com
BiBiLoveTia
nikolina307
jelena.prlina
aleksandra.cakana
Ajla11
Jelena
Strasne cure
Marca1234
Gloria Kožić
Phillipe0123
Directioner387
edy_13_Edy
MarkoRista546
dorotea98
Medo
MALLA SWATKAA
Iva Bunjevac
Zeljana 92
lolidraglory
Maja.Galic
SARA BARIĆ
SelenaFan
ok nelica ok
Irena
.Wiky.OK.Girl.
MaWa KuLeRiCa
MeLy MaWa LuDaChA
33 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Strasne cure
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 9
Join date : 02.07.2013

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimečet kol 29, 2013 5:47 pm

UKLETA KUCA


U davnoj prošlosti, živjela je jedna lijepa i vrlo dobra djevojka po imenu Grace. Imala je sestru i oba roditelja, koji su jedne noći otišli obiteljskim prijateljima, a njena sestra kod dečka da tamo provede noć. Budući da Grace nije imala nikog da je čuva, a nije željela poći s roditeljima, ostala je sama kod kuće. Već je bilo jako kasno ( oko ponoći) kad se vani na ulici čuo zastrašujući zvuk. Grace se prepala pa je pokušala nazvati majku na mobitel, no nije se javljala. Isto je bilo i s tatinim mobitelom. Odlučila je nazvati fiksni telefon tih ljudi kod kojih su otišli. Dok je u ladici tražila papirić s brojem njihovog telefona, učinilo joj se da netko vani zaziva njeno ime. Trnci su je proželi cijelu, a onda je osjetila naglu hladnoću. Ljudi inače kažu, da u trenutku kad te obuzme hladnoća, zapravo neki duh prolazi kroz tebe. Bila je šokirana i izvan sebe. Nakon 7 minuta jedva se nekako primirila i nastavila tražiti onaj broj. Kad ga je našla , pokušavala je zvati, ali opet se nitko nije javljao. Tad je odlučila otići u svoju sobu, no kad je pokušala otvoriti vrata svoje sobe, nisu se mogla otvoriti...A bila je uvjerena da ih je ostavila otključana. U tom je trenutku zapala u šok, totalno ju je ovladalo ludilo. Začula je škljocanje u bravi i otvorila vrata i cijela njezina soba je bila u neredu, a prozor otvoren. Mislila je da će se onesvijestiti. Tada je zazvonio telefon koji uopće nije radio. Podigla je slušalicu i čula jeziv glas koji je rekao: "Opet se susrećemo!" Grace je bila potpuno izvan sebe počela je vrištati, potpuno je poludjela. Tada se sjetila da joj je prije 4 godine umrla prabaka. I te noći je čula isti zvuk u ponoć na ulici. I tada je išla provjeriti što je to i našla je poruku na hladnjaku na kojoj je pisalo: "Prvi put se susrećemo...P.S. Susretat ćemo se i dalje!" Danas je Grace odrasla, već stara i živi u ludnici jer su je se roditelji odrekli kad im je ispričala što se te noći dogodilo u Connecticutu


EMA KEKIC I ANA KEKIC HR ZAGREB
[Vrh] Go down
Strasne cure
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 9
Join date : 02.07.2013

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimečet kol 29, 2013 6:00 pm

VRAZJI OTISCI
Zona Sumraka - Page 2 165078.2979956
Zima 1855. godine bila je osobito oštra, čak u i jugozapadnoj Engleskoj gdje su zime obično blage. Ujutro 8. veljače, Albert Branlsford, ravnatelj seoske škole u Topshamu u Devonu, izišao je iz kuće i vidio da je noću sniježilo. Iznenadio se kad je vidio niz otisaka stopala – točnije kopita- niz ulicu. Na prvi pogleda izgledali su kao obični otisci potkovanog konja; ali kada je bolje pogledao, vidio je da to nije moguće jer su otisci tvorili neprekinutu crtu, a nisu išli jedan ispred drugog. Ako je to bio konj, morao je imati samo jednu nogu i skakutati na njoj. A ako je stvorenje imalo dvije noge, moralo je pomnjivo spuštati jednu pred drugu, kao da hoda na špagi. Što je još čudnije, između otisaka koji  su bili dugi desetak cm, bilo je samo 20-ak cm razmaka. Svaki je otisak bio vrlo jasan, kao da je žigosan u zaleđeni snijeg vrućim željezom.
Seljani su ubrzo slijedili trgove kroz snijeg prema jugu. U čudu su zastali kada su kopita prestala pred zidom od opeke. Bili su još zbunjeniji kad je netko od njih otkrio da se nastavljaju s druge strane zida, a da je snije na zidu netaknut. Tragovi su se približili plastu sijena i nastavili s druge strane iako na sijenu nije bilo tragova da je neko stvorenje prešlo preko njega. Tragovi su prolazili ispod grmova grožđa, viđeni su čak i na krovovima kuća. Počelo je izgledati kao da je neki ludi šaljivdžija  odlučio zapanjiti selo.
Ali ubrzo se pokazalo da to objašnjenje ne dolazi u obzir. Uzbuđeni istraživači slijedili su tragove kilometar za kilometar kroz krajolik. Kao da su nasumce prolazili kroz neke gradiće i sela. Da je bila riječ o šaljivdžiji, morao bi  prevaliti 60 km, velikom dijelom kroz dubok snijeg. Osim toga, šaljivdžija bi se sigurno žurio da prijeđe što veću udaljenost, a tragovi su često prilazili ulaznim vratima kuća pa se opet udaljili, kao da su se predomislili. Stvorenje je prešlo i estuarij rijeke Exe – čini se između Lympstona i Poederhama. Ali, bilo je tragova i u Exmouthu, niže južno, kao da se okrenulo i vratilo. U toj krivudavoj putanji nije bilo nikakve logike.
Na nekim mjestima izgledalo je kao da „potkovica“ ima razrez, što bi ukazivalo na raskoljeni papak. Bilo je usred viktorijanskog doba i malo tko je na selu dvojio o postojanju vraga. Muškarci su tragove slijedili naoružani puškama i vilama; kad bi pala noć, ljudi su zaključali vrata i držali nabijene sačmarice pri ruci.
 
Nikada se nije uspjelo objasniti kako su tragovi uspjeli prelaziti krovove i stogove stijena. J.edino što je sada sigurno da nikada nećemo ni saznati što tada zapravo dogodilo
[Vrh] Go down
Strasne cure
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 9
Join date : 02.07.2013

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimepon ruj 16, 2013 11:04 am

ETO REKLA SAM DA CU NAPISATI ISTO DOBRE HORORE ONAJ GORE JE NAPISAN BJELIM SLOVIMA affraid 
[Vrh] Go down
Jelena
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 2
Join date : 14.10.2013

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimepon lis 14, 2013 2:21 pm

Ja imam problem sa snovima...svaku večer sanjam kako mene i moje bff (Anita,Maja) i jednu sporednu drugaricu (Nevenku) neko kidnapuje....tako sam sanjala jednu večer kako smo Anita i ja hodale kroz neke mračne ulice i puste,odjednom je naišlo neko auto i pokupilo nas...i odvelo u neku pustu zgradu..i neki čovek nas je zatvorio i pokušao nas je silovati....mi smo se otimale i Anita je pored vidjela neko staklo i porezala je tog čovjeka i mi smo pobjegle...i onda sam se u tom trenutku trgla i probudila...ujutro kada je Anita došla po mene da idemo u školu...dok smo hodale ja sam tog istog čoveka videla ali Aniti to nisam htela da kažem...jer ona je bojažljiva....i otišli smo u školu...posle škole naša bff Maja je došla kod mene...Anita je onda morala ići negdje pa tako da je otišla..a Maja i ja smo ostale sa dječacima da se igramo..malo kasnije i Nevenka je izašla vani...pošto je bio petak Maja je ostala kod mene da prespava...ali do 20:00h smo bile vani sa Nevenkom...i malo smo htele prošetati oko zgrada...Maja se nešto bila naljutila i otišla ispred nas....a Nevenka i ja smo ostale iza...neki čovek je prolazio pored nas i odjednom je usporio i okrenuo se nama i govorio "Šta ćemo sad?A?A?" Nevenka je njemu rekla "Šta?" kaže on "Šta ste vi rekle za moje patofne?A?A?" Nevenka je njemu rekla "Šta mi tebi?" on kaže "Meni,meni.A?A?" i ja sam dreknula i rekla Maji "Majo pazi" i Nevenka i ja smo pobegle...a Maja je nama rekla da je on njoj rekao "Zovu te one dvije kazu da si im ukrala 20KM" i on je pošao prema njoj i ona mu je jedva zamakla...onda smo Maja i ja dočle u stan kod mene i ja sam počela da plačem mama i svi su me smirivali...i nekako sam prestala da plačem..onda u par dana kasnije imali smo u školi kros..Anita kada je došla po mene i ja sam sišla ispred nas je bila velika lokva krvi to sam čak i slikala..na stadion kada smo došli ja sam počela da bježim jer sam videla onog čoveka :oi on me nije video na svu srecu...Anita i ja smo se sakrile u žbunje jer nismo smele da izađemo jer je on bio tu...i kada je on otišao ja sam kuci išla sa strahom jer sam shvatila da taj čovek dolazi u moju zgradu i drogira se :O vi meni ne morate vjerovati u ovo ali te trenutke nikada necu zaboraviti. Evo ta lokva krvi čak se i moja školska torba vidi Zona Sumraka - Page 2 Jrib Jelena :0
[Vrh] Go down
Strasne cure
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 9
Join date : 02.07.2013

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimepon lis 21, 2013 6:01 pm

Napuštena kuća
Desilio se to otprilike prije 2 mjeseca.Ja i moje 2 drugarice smo bile same kod kuće jer su nasi roditelji su otisli.Planirale smo prizivati duhove i ako smo se mnogo bojale ali smo izabrale prizivati BloodyMary.Krenule smo kod drugarice da prizivamo duhove ali smo prosle kraj jedne napustene kuće,nismo se obazirale ali se odjednom začuo vrisak.Sve smo se jako uplasile,ja sam rekla da pregledamo kuću (neznam gdje mi je bila pamet) jedna se je prijateljica protivila (bila je pametna) to je primjer mojoj drugoj prici:affraid: 
[Vrh] Go down
Ajla11
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 5
Join date : 26.11.2013

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimeuto stu 26, 2013 7:00 pm

BLODY MARRY:
Bio je  22. kolovoz,rođendan moje BFF Anite.Na rođendanu su bili naši drugovi i drugarice.Igrali smo se raznih igara.U jednom trenutku naš prijatelj Denis je predložio da dozivamo Blody Marry.Mi smo pristali jer smo mislili da je to samo obična igra koja samo prestrašuje malu djecu, i mi nismo vjerovali u to da Blody Marry uopće postoji.Prvi na red je došao Denis jer je on i predložio igru. Ušao je u kupaonicu, zapalio tri svijeće,ugasio svijetlo, okretao se u krug i dozivao tri puta Blody Marry.Poslije par minuta Denis je izašao iz kupaonice bez ijedne ogrebotine.Moja BFF Anita je rekla da je to samo jedna budalaština koj prestrašuje malu djecu od 3 godine.Mi smo joj rekli da ona sljedeća uđe  u kupaonicu jer ne uopšte nije strah.I ušla je.Uradila  je sve kao i Denis.Zapalila tri svijeće,ugasila svijetlo,okrenula se nekoliko puta i tri puta dozivala Blody Marry.Anita iz kupaonice nije izlazila više od 20 minuta.Čudili smo se jer je Denis izašao za 5 minuta a ona još nije.Uzeli smo stolicu i razvalili vrata.Kada smo razvalili vrata vidjeli smo Anitu kako leži u kadi puoj krvave vode.Svi smo počeli vrištati.Ja sam odjednom pala u nesvijest.Poslje 2 sata probudila sam se u bolnici.Prvo sam ugledala Anitinu mamu,onaku svu uplakanu i u crnoj haljini.Potala sam je dalije bio Anitin sprovod.Ona je samo uplakano odgovorila "Odmaraj se  dijete moje,tako bi Anita htjela".Tom rečenicom bilo mi je sve jasno.Zaspala sam .Kada sam se probudila vidjela sam  kako svi spavaju.Tiho sam na nožnim prstima izašla iz bolnice i otišla na Anitin grob.Kada sam vidjela šta piše na spomeniku odma sam zaplakala.Pisalo je:"Anita se otkada se druži sa njenom najboljom prijateljicom Ajlom puno promjenila.Stalno je govorila da kada ona umre da želi zadnju da vidi Ajlu." Takođe je pisalo i ovo"Ajla znaj da cu te uvjek voljeti kao sestru".Tu sam samo pala na koljena i pocela kiša padati.Ja onako uplakana pokisla samo sam gledala u onu rečenicu.Nekako sam otišla kući.Sada svakog 22.kolovoza odem na njezin grob i svakog 22.kolovoza kiša počne padati... Sad



                                                      Ajla Ramić,Sarajevo,BiH
[Vrh] Go down
Ajla11
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 5
Join date : 26.11.2013

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimeuto stu 26, 2013 10:03 pm

Maja.Galic je napisao/la:
                                                                        Tobi
Ove godine, sa roditeljima sam išla u Berlin na 12 dana. Prije nego što smo krenuli dogovorila sam se Martinom, Lanom, Marijom, Davidom, Leom i Markom da kod mene doma pogledamo neki hororac. Odlučili smo se za film "Paranormalno 3". Film je bio jeziv, ali je kraj bio glup. Pozdravila sam se sa frendovima i sutradan sam krenula na put. U avionu je bilo dobro, osim što je hrana bila odvratna. Kada smo sletili, uzeli smo taxi i krenuli prema kući tatinog prijatelja. Moj otac se rodio u Berlinujg pa smo se nekako snašli. Kada smo došli pred kuću, ostala sam daha! Bila je ogromna, kao nekakav dvorac. Tatin prijatelj se zvao Ranko, i kada smo ušli pitala sam ga može li mi pokazati sobu u kojoj ću spavati da ostavim prtljagu. Kada sam ušla u sobu ostala sam kao ukopana. Ranko me pitao jel mi se možda nesviđa i ja sam mu odgovorila " Ne, savršena je!" Bila je kao iz bajke u kojoj su spavale najbogatije princeze. Bila je savršena. Ubrzo je stigla večer i krenula sam na spavanje. Jedva sam nekako zaspala i čudna buka me probudila kasno u noć. Iznenada se upalilo svijetlo. Pomislila sam da je to možda Tobi- duh iz filma Paranormalno. "Ma duhovi ne postoje, sigurno je netko upalio svijetlo dolje na stepenicama pa se i moje automatski upalilo" rekla sam sama sebi. Par trenutaka kasnije, slika je pala sa zida. Počela sam se užasno bojati, i počela tražiti mobitel po noćnom ormariću. Kada sam se opet okrenula prema zidu gdje je pala slika, krvlju je bilo napisano: "HELLO! I'M TOBI!" počela sam vrištati i čula sam kako mi mama govori " Maja, probudi se! Slijećemo!" Uh, to je bio samo san. Predahnula sam i sretna izašla van iz aviona. Ranko i njegova žena dočekali su nas na aerodromu i krenuli smo prema njihovoj kući. Kada smo stigli,bila sam zaprepaštena! To je bila ista ona kuća kao u mom snu. I dobila sam istu sobu!  Bilo me je jako strah i nisam mogla zaspati. Čula sam istu onakvu buku kasno u noć i upalilo mi se svjetlo. Počela sam urlati i trčati sve do sobe mojih roditelja! Srećom bili su budni i zamolila sam ih da ujutro krenemo u hotel jer mi ovdije nije udobno i ne osjećam se dobro. Hvala Bogu, pristali su! Ostatak boravka u Berlinu prošao je vlo dobro. Ne mislim se više nikad vratiti Ranku i njegovoj ženi. Kada smo stigli u Hrvatsku, pitala sam tatu jel su Ranko i njegova žena imali djece i kada sam ovo čula više nikada nisam gledala horoce: "Da imali su sina koji se zvao Tobi, ali on se objesio u jednoj od soba u njihovoj kući kad mu je bilo 15 godina. Znači, to je bio njihov mrtav sin...?!

Maja Galić, Vida Noršića Čekulja 23, Zdenci Brdovečki
[Vrh] Go down
aleksandra.cakana
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 2
Join date : 28.12.2013
Age : 24
Lokacija : Trg branitelja Daruvara 23

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimesub pro 28, 2013 11:07 pm

Moja prijateljica i ja odlucile smo provesti ljeto zajedno.Pozvala sam Enu da prespava kod mene na tjedan dana.Mislila sam da ce mi ti biti najbolje ljeto,no bilo je upravo suprotno. Suspect Jedan dan odlucile smo Ena i ja prosetati,jednostavno nismo znale sto bi radile.Krenule smo kroz sumu pa smo naisle na jednu pustu ulicu u kojoj nikad nismo bile.Prolazimo mi polako kroz ulicu kad odjedamput cujemo vrisak. affraid Jako smo se uplasile i odmah smo pozvale policiju.Dok smo cekale policiju,bile smo jako znatizeljne pa smo odlucile vidjeti sto se to desava u kuci.Pozvonila sam na vrata no niko nije otvorio.Otvorila sam lagano vrata a na podu je lezala lutka sa crvenim ocima i plavom kosom.Bile smo u cudu i povikale:"Ima li koga?" Nikoga nije bilo osim te lutke.Napokon je dosla policija i odmah su nam policajci rekli da ovdje nitko ne zivi.Rekli su nam da je ovdje zivila starica koja je umrla prije dvije godine i da je stalno plakala.Nismo mogle vjerovat zato sto smo cule vrisak i to smo im rekli no policija nam nije povjerovala.Rekla sam policiji da ovdje lezi lutka sa crvenim ocima i plavom kosom.Policija se samo nasmijesila i otisla.I mi smo isto tako otisle u cudu.Nakon par dana na novinama je pisalo da je umrla staricasa crvenim ocima i plavom kosom.Kad smo se okrenule vidjeli smo iza svojih ramena lutku sa crvenim ocima i plavom kosom kako place. Shocked                                                                                                                                                   

           Naslov price je : Ziva lutka


                       Autorica:Aleksandra Prlina
[Vrh] Go down
jelena.prlina
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 8
Join date : 28.12.2013
Age : 25
Lokacija : Trg branitelja Daruvara 23

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimesub pro 28, 2013 11:20 pm

UKLETI MOBITEL
Počeli su ljetni praznici. Moja prijateljica Ivana i ja smo se dogovorile da će prespavati kod mene 2 tjedna. Dogovorile smo se da ćemo ići u grad na sok,i tako je bilo. Prolazile smo pored jedne stare kuće i   pred ulaznim vratima smo ugledale mobitel. Uzele smo ga i pozvonile smo na vrata da ga vratimo ali nikoga nije bilo. Ivana je rekla da ga ponesemo kući pa ćemo se vratiti sutra. Kada smo se vratile kući išle smo pogledati čega ima u njemu. Ivana je rekla da idem u poruke i otišla sam. Skoro na svakoj poruci je pisalo ,,NIJE GOTOVO!'' Mislile smo da je to neka šala ali nam se tako i krv slijevala kroz žile. Drugi dan smo išle vratiti mobitel i opet nikoga nije bilo. Bilo je to sve čudno... Nismo nikome pričale za taj mobitel. Više nismo htjele ići blizu te kuće. Prolazili su dani, tjedni, a mobitel je još bio kod nas. Jednog dana na vijestima smo čule da se žena iz te kuće ubila ali je nisu našli. To nas je tek uplašilo. Sutradan smo čule poziv s tog mobitela , pjesma je bila jeziva. Javila sam se i dala da i Ivana čuje. Prvo je bila tišina a onda se čulo ,, šta hoćete vas dvije'' Rekla sam ništa a ona dgovori ,, To što svi mislite da sam mrtva ne mora biti istina!'' Na kraju je rekla ,,nije gotovo'' Baš kao i u poruci. telefon je opet zazvonio. Kad sam se javila rekla je da sprema osvetu i poklopila. Rekli smo to sve mojoj mami a ona se samo nasmijala. Rekla je da previše maštamo. Drugi sam se dan probudila, a Ivane nije bilo. Pitala sam mamu gdje je Ivana a ona je rekla da je otišla kući. Izašla sam iz kuće i ugledala sam osmrtnicu  na kjoj je pisalo R.I.P Ivana Bubić.

Jelena Prlina
Daruvar, Hrvatska



.
[Vrh] Go down
nikolina307
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 1
Join date : 01.03.2014

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimesub oľu 01, 2014 8:15 pm

DUH IZ STARE KUĆE

Jednog dana kad sam se vraćala iz škole ugledala sam svoju prijateljicu Saru. Dozivala sam je, ali se nije htjela javiti. Odmah sam vidjela da tu nešto ne štima pa sam je pratila. Došla je do jedne stare kuće. Sara je odmah ušla u kuću, ali mene je bilo strah. Skupila sam hrabrosti i ušla. Lutala sam hodnicima dok nisam došla do jednih vrata. Ušla sam kroz njih. Vidjela sam djevojku koja je lebdjela po zlaku. Bila je bijela poput duha. Ruke su joj bile krvave. U jednoj ruci je držala nož a u drugoj Sarinu glavu. Vrisnula sam i pobjegla. Više nikad nisam vidjela Saru niti tu misterijoznu kuću.

                                                                                           Nikolina Udženija

                                                                                           Čapljina
[Vrh] Go down
BiBiLoveTia
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 1
Join date : 17.04.2014

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimečet tra 17, 2014 5:36 pm

KLAUN

bio je to frendicin 14 rođendan sve je bilo savrseno ali sve sto je lijepo i zabavno brzo prođe, tako je brzo prosao i njen rođendan.
isla sam doma i na ulici nije bilo zive duse pa me pomalo bilo strah, osijecala sam neku jezu.dok sam tako setala, nasred ulice je bila jedna kutija, bila je sarena i sa strane je imala jedan vijak.okrenula sam taj vijak i pocela je pjesma, ko uspavanka i samo odjednom je iskocio  klaun pjesma se vise nije cula nego strasno vristanje.prepala sam se i bacila tu kutiju na pod i trcala doma.kad sam dosla doma nisam nikome ispricala tu pricu jer me bilo strah samo sam utrcala u sobu,zatvorila vrata i kad sam se okrenula tamo je stajala ta kutija, vijak se poceo sam okretati i pocela je pjesma i klaun je iskocio ali se ovaj put nije  culo vristanje nego hrapav zlobni glas koji govori:"jel me se sjecas?".kutiju sam bacila van kroz prozor.isla sam spavat ali sam se probudila u 2 i vidjela kutiju ali ovaj put je klaun plakao, potrgala sam cijelu kutiju i bacila ga kroz prozor. i dandanas neznam zasto me progoni, zasto se stalno vraca.


Tihana Cipek
Zagreb
[Vrh] Go down
milicamimi24@hotmail.com
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 6
Join date : 20.04.2014

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimened tra 20, 2014 4:50 pm

Pre nekoliko dana moja najbolja drugarica Marija i ja smo odlucile da idemo da istrazujemo stare kuce.Dan pre naseg odlaska gledale smo jedan horor film Very Happy Crying or Very sad Otisle smo u napustenu kucu i usle u jednu jako jezivu sobu affraid Pred vratima druge sobe videle smo jezivo pismo,u kome je pisalo,,KO UDJE OVDE UMRECE!Moja drugarica Marija je rekla da to nema veze sa nama i da je to samo besmislena sala. rabbit .,,To se neko sali sa nama,,rekla je.ali ipak smo usle.Zaprepastile smo se jer smo videle nekoliko mrtvackih glava.prozori su bili krvavi ,sirom otvoreni,Od jednom upaljena sijalica je pocela da se gasi .Od jednom je pala pred nas .Marija i ja smo se okrenule sa namerom da izadjemo jer nam se nije ostajalo,ali iza nas je bila jedna osoba zenskog pola bez glave,lica.vrata.Iskocile smo kroz prozor i nekako pobegle.Odlucile smo da vise nikada ne ulayimo u tu kucu same.pored te yene koju smo videle bilči su i jedan decak i devojcica kao i yovek..Otisle smo u kucu pored sutradan i pitale .Neki covek nam je rekao da su tu yiveli Dobrici.jako fine osobe.koje su svima pomagale.Nije ni bilo cudo sto su se preyivali Dobrici.rekli su nam i da je jedne noci neki stranac i yamolio ih da prespava kod njih.oni su mu naravno dopustili.deca(DECAK I DEVOJCICA) su ga sumnjivo gledali.imao je sumnbjivu facu. Surprised .Cekao je da se prvo deca naviknu na njega pa da ih ubije.Onda nakon izvrsnog vremena sih je ubio.prvo majku yatim,oca i decu.devojcicu je yakopao yivu u dvoristu a decaka uyeo sa sobom i otisao.Posle tog raygovora nismo ni ponmisljale da krocimo vise u tu kkucu!to je bio uyasan osecaj kada su nam to ispricali.sada ynam vise nikada ne istrayujem napuastene kuce.~*!
[Vrh] Go down
milicamimi24@hotmail.com
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 6
Join date : 20.04.2014

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimepon tra 21, 2014 9:22 am

Bila je jesen.U goste nam je dosao moj deka.Vreme je proletelo i spustala se noc.Obecao je da me vodi sa sobom u selo.Zurili smo prema vozu a gradom je fijukao vetar i nosio lisce.U vozu je bilo toplo i moj deka je zadremao.Jednog trenutka se trgao i rekao:,,Jao,prosli smo nase selo!,,Ja sam se uplasila.Rekao mi je da se ne plasim i da nismo daleko otisli.Nazad mozemo i peske .Put nas je vodio krivudavom stazom kroz sumarke.Drzala sam ga cvrsto za ruku dok se u krosnjama cula sova i neki cudni zvuci.Na vidiku se pojavio mostic preko napustene recice.Iznenada se cuo topot konja i lomljenje grancica .Uzde je drzao jedan starac.Deka je viknuo:,,Hej,povezi nas do sela!,,Niko nije odgovorio a konji su se propel.i na zadnje noge i nisu hteli dalje preko mosta.Iz sumarka se culo vristanje. No Deka je skinuo kapu i prekrstio se.Kako je to uradio sve se smirilo a mi smo zapanjeno gledali u nebo.Ka mesecu su leteli konji sa kocijama.Drhtala sam kao prut.Na krivini su se pojavila prva svetla malog sela.Dugo ,dugo nisam mogla da zaspim.Iako je u sobi bilo toplo.Sutradan smo culi da je nadjen rastrgnut starac na okolnom putu.Bilo mi ja jasno da se u prirodi desavaju neke jako cudne stvari.Sanjala sam jednog konja koji se nagnuo nadamnom i sapnuo da su duhovi hteli mene da otmu,ali me je zastitio deka.Sada znam vise nikada necu proci tuda.
[Vrh] Go down
NIKICA XDD
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 4
Join date : 04.07.2014

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimepet srp 04, 2014 4:10 pm

Bilo je to ovo proljeće,moj razred je išao na izlet u Hrvatsko zagorje. Obišli smo Zagreb,u Zagrebu je bilo odlično vidjeli smo katedralu,kamenita vrata,trg bana Josipa Jelačića,Zoo i još mnogo toga.Bilo je odlično!Predvečer smo krenuli u hotel izvan grada.Čim smo ušli obuzela me neka jeza kao da sam ušla u kuću strave,rekla sam to mojoj BFF Eni ali ona se počela smijati i uopće me nije shvaćala ozbiljno pa sam utihnula.Kada smo dobile ključeve od sobe odmah smo odjurile do nje,soba je izgledala dobro za razliku od ostatka hotela,ostavile smo kufere i vratile se u predvorje na večeru.Kada smo završile s jelom ja i moje prijateljice odjurile smo u moju i Eninu sobu.Tamo smo se zafrkavale smijale i igrale,a kada je otkucalo deset sati svi smo morali ići u krpe no ja i Ena nismo mogle spavati pa smo razgovarale.Kada je prošla ponoć neko je počeo lupati i grebati po vratima kao da je htio provaliti.Prepale smo se,ali ja sam skupila hrabrost i otvorila vrata,no vani nije bilo nikoga samo mi je hladan povjetarac puhnuo u lice.Zatvorila sam vrata i sjela na krevet.Ena je bila pozitivna i rekla da nas netko želi preplašiti,no ja sam samo šutjela.nakon nekog vremena moje tri prijateljice Josipa,Sania i Ana sve uplakane došle su u našu sobu i pitale jesmo li čule grebanje po vratima.Ja i Ena smo klimnule glavama i upitale se što bi to moglo biti.Odjednom smo čule vrisak iz sobe do nas izašle smo na hodnik i stajale ispred sobe iz koje se čuo vrisak.Odlučile smo pokucati,no nitko nam nije otvarao.Ubrzo sam shvatila da Josipa nije s nama sve smo se prepale i odjurile u svoje sobe.Sutra ujutro ja i Ena smo sišle u predvorje na recepciju i pitale smo možemo li dobiti rezervni ključ sobe 213 (sobe iz koje smo prošlu noć čule vrisak) s pričom da smo izgubile svoj ključ.djevojka koja je tamo radila je bila nova pa nam je na svu sreću povjerovala.kada smo otvorile vrata dobile smo šok!U krevetu je ležala mrtva Josipa.Još mi ništa nije jasno,ali znam da se više nikad neću vratiti u taj hotel... pale 

NASLOV PRIČE JE:Horor na izletu

Ana Marija Palić
Zadar,Hrvatska


Zadnja promjena: NIKICA XDD; pet srp 04, 2014 4:20 pm; ukupno mijenjano 5 put/a. (Reason for editing : Horor na izletu)
[Vrh] Go down
una zorana maricic
Sviđa ti se časopis
Sviđa ti se časopis



Broj postova : 30
Join date : 23.07.2014

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimesri srp 23, 2014 3:09 pm

Cudni zvuk

Ja i moja sestra uvjek spavamo zajedno no ovaj put posto je moja sestra bila na ekskurziji spavala sam sama.Inace se bojim mraka jer sam strasljiva no hajde da pocnem.
Posto se bojim mraka a i spavala sam sama prekrila sam se jorganom preko glave.Proslo je vec 5 min i poceo me hvatat san.No odjednom sam se probudila iz sna jer me je nesto pocelo vuci za nogu.Pocela sam da se molim jer Bog uvjek pomaze.Kad sam zavrsila sa molitvom to sto me je vuklo za nogu je nestalo.Pomislila sam da premisljam pa sam se opustila i pocela spavati.Opet sam se probudila i pitate se zasto.Pa probudila sam se jer sam cula muziku1D na kompu.Jako me je ta muzika smetala prvo sto ne volim bend 1D i jos sto ne mogu spavat sa pustenom muzikom.No ja sam se uplasila jer sam se pitala ko je pustio muziku moja sestra nije jer nije tu mama naravno nije pustila jer ih ne slusa.Posto vise nisam mogla izdrzat otisla sam do dnevnog boravka i mogla sam sam samo vidjet stolicu pored i ugasen kompjuter.Vratila sam se zacudjeno u krevet misleci ko me je povuko za nogu i koje pustio puziku ako nikog nije bili.Ta muzika je i dalje svirala sve glasnije i glasnije sve do jutra.Kada sam ustala sa kreveta ujutru odmah sam otisla do mame da je pitam da li je pustala muziku benda 1D ona je samo rakla duso sanjala si.No i ako je proslo vec 2 god ja i dalje mislim ko me je povuko za nogu i koje pustio pjesmu od benja 1D.

Milosa Obilica 46 Banja Luka Una Maricic.
[Vrh] Go down
una zorana maricic
Sviđa ti se časopis
Sviđa ti se časopis



Broj postova : 30
Join date : 23.07.2014

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimesri srp 23, 2014 3:13 pm

Oprostite sto sam bila neuredna
Stolicu pored i ugasen komp ustvati stolicu pored ugasenog kompa
Ima jos gresaka ali znam da ce te to primetiti i popraviti ♥♥♥
[Vrh] Go down
una zorana maricic
Sviđa ti se časopis
Sviđa ti se časopis



Broj postova : 30
Join date : 23.07.2014

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimesri srp 23, 2014 7:04 pm

Sjetila sam se jedne jos price koja mi se desila u Banja Luci

Crvena kuca

Jednoga dana ja i moji drugovi Danilo,Bojana,Tijana i Milica smo se dogovorili da udjemo u crvenu kucu koja se govori da je ukleta
Ponjeli smo za sobom neke stvari da istrazujemo glumeci kao da smo ekipa iz CSI City.Kuca je imala 3 sprata prvo smo istrazili prvi sprat.U prvom spratu nije bilo nist sem praznih flasa piva.Otisli smo na drugi sprat tu je vec bilo zanimljivo.Bilio je 3 prostorija prva prostorija je bila prazna kao i druga a treca prostorija je vec bila zanimljiva.U trecoj prostoriji je bio prasnjavi kaouc koje je na njemu bilo krvavo perje.Uplasili smo se ali nismo odustali.Odjednom smo osjetili lupanje sa 3 sprata.Popeli smo se na treci sprat.Unutra je bio mrkli mrak.Kada smo bolje pogledali ugledali smo krvavu curicu koja je drzala jastuk pun krcavog perja.Vrisnuli smo i sto pre smo pojurili van.Tu noc nikad zaboravit necu.

Milosa Obilica 46 Banja Luka
[Vrh] Go down
una zorana maricic
Sviđa ti se časopis
Sviđa ti se časopis



Broj postova : 30
Join date : 23.07.2014

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimesri srp 23, 2014 7:18 pm

Da ponovim pricu jer nisam dobro napisala
CRVENA KUCA

Jednoga dana ja i moji prijatelji Bojana,Danilo,Milica i Tijana smo se dogovorili da udjemo u Crvenu kucu jer se govori da je ukleta.Ponjeli smo i pribor kao da glumimo da smo ekipa CSI city.Kuca je imala 3 kata.U prvom katu nije nist bilo sem praznih flasa.A drugi kat je vec bio zanimljiv.U jednoj prostoriji smo vidjeli prasnjavi kauc sa krvavim perjem.Uplasili smo se no nismo htjeli da udustajemo.Odjednom smo culi lupanja sa 3 kata.Popeli smo se na 3 sprat.Na trecem katu je bio mrkli mrak a kada smo bolje pogledali umraku je bila curica koja je drzala jastuk pun krvavog perja.Vrsnuli smo i odmah smo pojurili van.U tu kucu nikad ne ulazim.GOTOVA JE EPIZONA CSI CITY.

Milosa Obilica 46 Banja Luka
[Vrh] Go down
directioner73
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 2
Join date : 31.07.2014

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimečet srp 31, 2014 4:54 pm

TAJANSTVENI NESTANAK



Ovo ce biti najbolji zimski raspust ikad!Uzviknula je Maja,dok smo se pakovale za skijanje.

Uzbudjeno smo usle u bus i krenule ne sluteci da ce ovo biti najstrajni tjedan u nasem zivotu...

Zabava je prestala posljednjeg dana.Nismo otisle na skijanje vec u dugu jednodnevnu

setnju.Vec je po povratku pao mrak,poceo duvati hladan i jak vjetar...Odlucile smo

krenuti..Vec po povratku naletjele smo na sumu ni sama dan,danas ne znam kako.

Dora i ja smo krenule,a Maja i Ena su ostale jer moraju nesto obaviti...
Dora i ja smo se cudile kakovog posla imaju obaviti jer smo na vrhu planine gdje nema nikoga.Kada smo dosle u hotel javili su nam da su Ena i Maja mrtve i nadrogirane,a prije smrti su vidjene sa djevojcicom sa dugom crnom kosom i bijelom dugackom haljinom....Zaledile smo se od straha i tuge za njimaa....Bio je to jedan nezapamcen tjedan sa Majom,Dorom i Enom...nakon nekoliko godina sam odlucila ponovo doci na tu planinu i gdje smo bile.....

[Vrh] Go down
Mala Spisateljica
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 1
Join date : 08.07.2015
Age : 22
Lokacija : Lobor

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimesri srp 08, 2015 3:42 pm

Sleep Sleep


Zadnja promjena: Mala Spisateljica; uto kol 25, 2015 2:31 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Jelena Kotaras
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 2
Join date : 21.07.2015
Age : 27
Lokacija : Prijedor

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimeuto srp 21, 2015 8:56 pm

Ukleta kuca

Jednog toplog proljetnog dana vracala sam se iz skole sa najboljom frendicom, ispricala sam joj pricu o duhovima i ona se uplasila usput smo vidjele jednu kucu u sumi. Krenule smo u sumu a vec je padao mrak usle smo u kucu, a zid je bio umrljan krvlju. Usle smo u dnevnu sobu tamo je bila stara slika na njoj je bila naslikana neka porodica. Odlucile smo tu prespavati  tamo je bila namjestena posteljina, nakon sto smo se smjestile cule smo neke cudne zvuke zvucali su kao da neko place pogledale smo iza sebe a tamo je lebdjela neka zena rekla nam je da cemo zazaliti sto smo ikada usle u tu kucu uplasile smo se i pobjegle glavom bez obzira. Sledeci dan otisle smo setati sa frendicama i stigla mije poruka na telefon "IPAK CE TE ZAZALITI KAD-TAD VIDJECETE"!!! affraid affraid Sad
[Vrh] Go down
Jelena Kotaras
Tek počinješ čitati
Tek počinješ čitati



Broj postova : 2
Join date : 21.07.2015
Age : 27
Lokacija : Prijedor

Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitimesri srp 22, 2015 12:19 pm

Grace: krvava osvetnica

Prvog dana nove skolske godine svismo bili sretni sto smo ponovo zajedno, a zatim je razredna usla u ucionicu I rekla d ace nam stici nova ucenica poi menu GRACE.
Svi su samo o njoj pricali I pitali se kako izgleda. Zvonilo je I razredna nam je rekla das u Grace I njene roditelje pronasli mrtve u njihovoj kuci.
Poslije dva dana u razred je usla GRACE imala je na sebi ogrtac umrljan krvlju I bjelu kosulju,  sjela u zadnju klupu neke cure su joj se smijale I rekle: “Nije samo glupa i ruzna vec je i ubojica”! , a on ace na to: “Tko se zadnji smije najsladje se smije”! Sledeci dan tih cura nije bilo u skoli javili sun am da ih je pregazio kamion dok su prelazile ulicu.
Odlucila sam da je pratim tako je i bilo  poslije skole sam otisla za njom I vidjela sam je kako ulazi u neku kucu, a u kuci su bile cure one koje ih je pregazio kamion ona je grizla njihovu utrobu i vidjela mene na prozoru i rekla: “Dosla si se i ti rugati. Ha?”
Pobjegla sam glavom bez obzira ando sam cula: Probudi se samo si lose sanjala!. To je bio glas moje sestre, zatim sam se pocela spremati za skolu I pakovati knige, a tad na telefon poruka u kojoj pise: KO SE ZADNJI SMIJE NAJKRVAVIJE SE SMIJE! TVOJA GRACE! affraid  Twisted Evil
Nadam se da ce biti stavljeno u OK! Laughing
Ako ne bude Sad Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zona Sumraka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zona Sumraka   Zona Sumraka - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zona Sumraka
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
OK! Časopis :: OK! :: Zona Sumraka-
Forum(o)Bir: